0
Uczestników
0
Mówców
0
Warsztatów
0
Mentoringowych Sesji

NAJWIĘKSZA KONFERENCJA POŚWIĘCONA KOBIETOM W TECHNOLOGIACH W  EUROPIE

Już 8-9 grudnia 2020r. odbędzie się w Warszawie trzecia edycja międzynarodowej konferencji Perspektywy Women in Tech Summit! Ponad 5000+ uczestników i uczestniczek zgromadzi się, żeby pokazać siłę kobiet w technologiach.
Dołącz do nas

IDEA

Największe wydarzenie dla Kobiet w Tech & IT w Europie. Perspektywy Women in Tech Summit to prawdziwy tygiel idei, inspiracji, wizji przyszłości technologicznej świata, przyszłości w której kobiety mają wiele do powiedzenia.

Pomysł stworzenia Perspektywy Women in Tech Summit powstał w 2017 roku, kiedy nasz projekt IT for SHE otrzymał nagrodę za najlepsze działanie w Europie w obszarze budowania kompetencji cyfrowych. To wyróżnienie pchnęło nas w kierunku marzenia o stworzeniu wydarzenia w ramach którego spotka się 1000 kobiet z Europy Środkowo-Wschodniej i Azji Centralnej.

W 2018 roku 2683 niesamowite osoby spotkały się w Warszawie, a pierwsza edycja wydarzenia przeszła do historii. My jednak się nie zatrzymujemy!

Perspektywy Women in Tech Summit to dwa dni wypełnione po brzegi merytoryką i ciekawymi spotkaniami! Czego możesz się spodziewać?

Wystąpień czołowych przedstawicieli branży IT i Tech

Rozmów 1:1 z mentorami – ekspertami i specjalistami z branży IT i Tech

Kilkunastu spotkań towarzyszących

Wystąpień czołowych przedstawicieli branży IT i Tech

Warsztatów i seminariów tematycznych w dwóch ścieżkach: technologicznej i około-karierowej

Eksperckich debat tematycznych

Przestrzeni targowej innej niż wszystkie – która pozwala na prawdziwą rozmowę i realne poznanie najciekawszych organizacji z branży

Partners