0
Lat
0
Mówców
0
Uczelni

XIV edycja naszej kultowej akcji Dziewczyny na politechniki! odbędzie się 100% online. Tym razem we współpracy z 15 uczelniami technicznymi i wydziałami ścisłymi uniwersytetów w jej ramach przygotowaliśmy specjalne wydarzenie, które wesprze młodych ludzi w ich trudnych decyzjach edukacyjnych.

W obecnej sytuacji tysiące maturzystów i ich rodziców zastanawia się co z egzaminem maturalnym, i jakie kierunki wybrać, żeby zapewnić sobie bezpieczną przyszłość i pracę, która pomoże stabilniej przechodzić przez nadchodzące, globalne kryzysy? My oczywiście polecamy studia techniczne i ścisłe (STEM)!

Kierunki Wirusoodporne

To takie, które w przyszłości pozwolą nam na pracę w zawodach kluczowych dla biznesu i gospodarki. Studenci zdobywają na nich twardą, specjalistyczną wiedzę, co przygotowuje ich na praktyczne wejście w rynek pracy i pozwala im zdobyć tzw. kompetencje transferowalne, czyli umiejętności, które można wykorzystać w różnych zawodach i branżach.

Czynniki brane pod uwagę przy analizie, czy dany kierunek może być „wirusoodporny”:

Możliwość pracy zdalnej
Kluczowość dla biznesu
Kompetencje kluczowe w czwartej rewolucji industrialnej
Twarda wiedza i kompetencje transferowalne

Po raz pierwszy ONLINE!

23.04 (czwartek) w godzinach 14.00 – 17.30 pokażemy Wam przykłady kierunków wirusoodpornych pokażemy, jak w praktyce wyglądają te studia i co można po nich robić! Wydarzenie będzie prowadzone w Internecie na żywo, więc możesz aktywnie w nim uczestniczyć 🙂 !

Krótkie debaty i interaktywne wystąpienia –
Prosto o kierunkach – na konkretnych przykładach odczarujemy Ci skomplikowane nazwy kierunków
Wirtualne stoiska online, gdzie uczelnie z całej Polski będą odpowiadać na wszelkie pytania!

PARTNERZY