0

Participants

0

Speakers

0

Workshops

0

Mentoring Sessions

THE BIGGEST CONFERENCE FOR WOMEN IN TECHNOLOGY

On 6-7 June 2022 there was a fourth edition of the international Perspektywy Women in Tech Summit. It brought together over 10,000 participants from 84 countries. It was also the first climate positive event in Poland.

IDEA

Największe wydarzenie dla Kobiet w Tech & IT w Europie. Perspektywy Women in Tech Summit to prawdziwy tygiel idei, inspiracji, wizji przyszłości technologicznej świata, przyszłości w której kobiety mają wiele do powiedzenia.

Pomysł stworzenia Perspektywy Women in Tech Summit powstał w 2017 roku, kiedy nasz projekt IT for SHE otrzymał nagrodę za najlepsze działanie w Europie w obszarze budowania kompetencji cyfrowych. To wyróżnienie pchnęło nas w kierunku marzenia o stworzeniu wydarzenia w ramach którego spotka się 1000 kobiet z Europy Środkowo-Wschodniej i Azji Centralnej. W ciągu 3 lat Perspektywy Women in Tech Summit stał się największą konferencją dla kobiet w technologiach w Europie!

W 2018 roku 2683 niesamowite osoby spotkały się w Warszawie, a pierwsza edycja wydarzenia przeszła do historii. My jednak się nie zatrzymujemy!

Perspektywy Women in Tech Summit to dwa dni wypełnione po brzegi merytoryką i ciekawymi spotkaniami! Czego możesz się spodziewać?

Wystąpień czołowych przedstawicieli branży IT i Tech

Rozmów 1:1 z mentorami – ekspertami i specjalistami z branży IT i Tech

Kilkunastu spotkań towarzyszących

Wystąpień czołowych przedstawicieli branży IT i Tech

Warsztatów i seminariów tematycznych w dwóch ścieżkach: technologicznej i około-karierowej

Eksperckich debat tematycznych

Przestrzeni targowej innej niż wszystkie – która pozwala na prawdziwą rozmowę i realne poznanie najciekawszych organizacji z branży

PARTNERZY

Organizator


The project is conducted and cofinanced in 2019-2022 as part of the “Dialog” program of the Ministry of Science and Higher Education of Poland.

Partnerzy technologiczni

Partnerzy instytucjonalni

Partnerzy akademiccy