0
Uczestników
0
Mówców
0
Warsztatów
0
Mentoringowych Sesji

NAJWIĘKSZA KONFERENCJA POŚWIĘCONA KOBIETOM W TECHNOLOGIACH ONLINE

8-9 grudnia 2020r. odbyła się w trzecia edycja międzynarodowej konferencji Perspektywy Women in Tech Summit ONLINE! Zgromadziła ponad 8300 uczestników ze 103 krajów świata. W kolejnej edycji dzięki nowym technologiom będzie nas jeszcze więcej!

IDEA

Największe wydarzenie dla Kobiet w Tech & IT w Europie. Perspektywy Women in Tech Summit to prawdziwy tygiel idei, inspiracji, wizji przyszłości technologicznej świata, przyszłości w której kobiety mają wiele do powiedzenia.

Pomysł stworzenia Perspektywy Women in Tech Summit powstał w 2017 roku, kiedy nasz projekt IT for SHE otrzymał nagrodę za najlepsze działanie w Europie w obszarze budowania kompetencji cyfrowych. To wyróżnienie pchnęło nas w kierunku marzenia o stworzeniu wydarzenia w ramach którego spotka się 1000 kobiet z Europy Środkowo-Wschodniej i Azji Centralnej. W ciągu 3 lat Perspektywy Women in Tech Summit stał się największą konferencją dla kobiet w technologiach w Europie!

W 2018 roku 2683 niesamowite osoby spotkały się w Warszawie, a pierwsza edycja wydarzenia przeszła do historii. My jednak się nie zatrzymujemy!

Perspektywy Women in Tech Summit to dwa dni wypełnione po brzegi merytoryką i ciekawymi spotkaniami! Czego możesz się spodziewać?

Wystąpień czołowych przedstawicieli branży IT i Tech

Rozmów 1:1 z mentorami – ekspertami i specjalistami z branży IT i Tech

Kilkunastu spotkań towarzyszących

Wystąpień czołowych przedstawicieli branży IT i Tech

Warsztatów i seminariów tematycznych w dwóch ścieżkach: technologicznej i około-karierowej

Eksperckich debat tematycznych

Przestrzeni targowej innej niż wszystkie – która pozwala na prawdziwą rozmowę i realne poznanie najciekawszych organizacji z branży

PARTNERZY

Organizator


The project is conducted and cofinanced in 2019-2022 as part of the “Dialog” program of the Ministry of Science and Higher Education of Poland.

Partnerzy technologiczni

Partnerzy instytucjonalni

Partnerzy akademiccy