0

Uczestniczek
i Uczestników

0

Mówców

0

Warsztatów

0

Mentoringowych Sesji

NAJWIĘKSZA KONFERENCJA POŚWIĘCONA KOBIETOM W TECHNOLOGIACH 

6-7 czerwca 2022r. odbyła się czwarta edycja międzynarodowej konferencji Perspektywy Women in Tech Summit. Zgromadziła ponad 10 000 uczestników z 84 krajów świata. Było to też pierwsze w Polsce wydarzenie pozytywne klimatycznie.

IDEA

Największe wydarzenie dla Kobiet w Tech & IT w Europie. Perspektywy Women in Tech Summit to prawdziwy tygiel idei, inspiracji, wizji przyszłości technologicznej świata, przyszłości w której kobiety mają wiele do powiedzenia.

Pomysł stworzenia Perspektywy Women in Tech Summit powstał w 2017 roku, kiedy nasz projekt IT for SHE otrzymał nagrodę za najlepsze działanie w Europie w obszarze budowania kompetencji cyfrowych. To wyróżnienie pchnęło nas w kierunku marzenia o stworzeniu wydarzenia w ramach którego spotka się 1000 kobiet z Europy Środkowo-Wschodniej i Azji Centralnej. W ciągu 3 lat Perspektywy Women in Tech Summit stał się największą konferencją dla kobiet w technologiach w Europie!

W 2018 roku 2683 niesamowite osoby spotkały się w Warszawie, a pierwsza edycja wydarzenia przeszła do historii. My jednak się nie zatrzymujemy!

Perspektywy Women in Tech Summit to dwa dni wypełnione po brzegi merytoryką i ciekawymi spotkaniami! Czego możesz się spodziewać?

Wystąpień czołowych przedstawicieli branży IT i Tech

Rozmów 1:1 z mentorami – ekspertami i specjalistami z branży IT i Tech

Kilkunastu spotkań towarzyszących

Wystąpień czołowych przedstawicieli branży IT i Tech

Warsztatów i seminariów tematycznych w dwóch ścieżkach: technologicznej i około-karierowej

Eksperckich debat tematycznych

Przestrzeni targowej innej niż wszystkie – która pozwala na prawdziwą rozmowę i realne poznanie najciekawszych organizacji z branży

PARTNERZY

Organizator


The project is conducted and cofinanced in 2019-2022 as part of the “Dialog” program of the Ministry of Science and Higher Education of Poland.

Partnerzy technologiczni

Partnerzy instytucjonalni

Partnerzy akademiccy