0

Edycji

0

Stypendystek

0

PLN

Nowe Technologie Dla Dziewczyn – to pierwszy w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.

 Do udziału w IX edycji programu zapraszamy maturzystki 2023 zainteresowane studiami technicznymi i studentki wybranych politechnik i kierunków (Lista). W ramach programu Nowe technologie dla dziewczyn rozdysponujemy dwadzieścia pięć stypendiów na rok akad. 2023/24.

IDEA

Ta pionierska na rynku polskim inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Chcemy pomóc utalentowanym maturzystkom i studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.

STYPENDIUM

Zyskaj 12 000 PLN brutto na swój rozwój!
Każda stypendystka otrzymuje 12 000 PLN w dwóch ratach, które w dowolny sposób może przeznaczyć na rozwój swoich pasji i umiejętności.

MENTORING

Program Mentoringowy to obok wsparcia finansowego i szansy na staż w Intelu w Polsce lub w USA, integralna część Pakietu Stypendystek Nowe Technologie dla Dziewczyn. Bardzo ważna, bo pozwalająca im rozwinąć wiedzę i umiejętności związane ze światem ICT i wypracować strategię budowania przyszłej kariery zawodowej.

MOŻLIWOŚĆ ODBYCIA STAŻU W FIRMIE INTEL

Stypendystki po 10 miesiącach mentoringu mają możliwość odbycia stażu pod okiem swojego mentora w firmie Intel. To czas, by zaaplikować zdobytą wiedzę w praktyce.

PARTNERZY