0
Par mentoringowych
0
Szkoleń
0
Miesięcy

Nie wiesz czy Twój pomysł jest wystarczający? Zastanawiasz się jak to będzie tak dokładnie wyglądać? Chcesz rozwiać swoje wątpliwości?
Już 8 września o godz. 16.00 Q&A online o programie Shesnnovation Academy!

ZAPISZ SIĘ!

Nie wiesz czy Twój pomysł jest wystarczający? Zastanawiasz się jak to będzie tak dokładnie wyglądać? Chcesz rozwiać swoje wątpliwości?

Wychodząc naprzeciw Waszym pytaniom szykujemy dla Was krótkie podsumowanie z Q&A o programie. Więcej informacji wkrótce na stronie!

 

IDEA

Shesnnovation Academy to unikatowy program inkubacyjny dla startupów budowanych przez kobiety. Jest on skierowany przede wszystkim do przedsiębiorczych studentek, doktorantek i absolwentek, gdzie pasja do technologii spotyka się z biznesowym „know-how”. To pierwszy i jedyny taki program w Polsce. To 6-cio miesięczny cykl spotkań, warsztatów i seminariów, spotkań z mentorami (spotkania na zasadzie 1:1) i ekspertami, którego efektem będzie stworzenie kobiecych startupów w obszarze STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics).

Czy wiesz, że

według raportu z 2018 roku przygotowanego przez Startup Poland jedynie w 26 % polskich start-upów kobieta występuje wśród założycieli? Chcemy, by coraz więcej kobiet otrzymało odpowiednie narzędzia i kompetencje, by osiągnąć sukces zawodowy i spełniać marzenia.

Cel

Założenie swojego własnego start-upu poprzez zbudowanie niezbędnych kompetencji, zarówno biznesowych, jak i miękkich podczas warsztatów i przy wsparciu mentorek i ekspertek programu SHESNNOVATION Academy.

My w tym pomożemy!

Chcesz otrzymać informacje o rozpoczęciu naboru do III edycji Shesnnovation Academy? Pozostaw nam dane kontaktowe i oczekuj wiadomości od nas.

W ramach programu wsparcie i inspirację do działania otrzymuje także 10 istniejących już startupów STEM prowadzonych przez kobiety. Chcesz być jedną z nich?
Napisz do mnie: e.wyraz@perspektywy.pl

MENTORKI

lesniewska

BOŻENA LEŚNIEWSKA

Orange Polska
COO

boczkowska

KRYSTYNA BOCZKOWSKA

Robert Bosch Sp. z o.o.
b. CEO

dominika-bettman

DOMINIKA BETTMAN

Siemens Polska
CEO

Macias

EWA MACIAŚ

Google
Director of engineering

ORGANIZATORZY

citi_foundation_r_rgb-768x520

PARTNER MERYTORYCZNY

PARTNERZY

logo.jpg