0
Dni
0
Mentorów
0
Speakerów

Women in Tech Days to pierwszy festiwal online dla kobiet w technologiach – idealna propozycja na czas social distancing. Jest on realizowany w ramach programu IT for SHE adresowanego do studentek i doktorantek kierunków technicznych i ścisłych. Naszym celem jest dostarczenie Wam wysokiej jakości wiedzy merytorycznej z zakresu nowych technologii oraz inspirowanie i wzmacnianie poprzez warsztaty z umiejętności technicznych i miękkich, spotkania z mentorami – pracownikami najlepszych firm technologicznych, doradztwo karierowe – w nauce i biznesie i wiele innych.

Pierwszy raz online

Women in Tech Days to pierwszy festiwal dla kobiet w technologiach online! Zamierzamy przenieść do wirtualnego świata najważniejsze elementy dobrze nam znamych wydarzeń. Zapraszamy Uczestniczki na Main Stage – gdzie odbędzie się inspirująca Role Model Session oraz  rozmowy o trendach technologicznych – Tech Talks. W sekcji Sessions czekać na Was będą warsztaty poprowadzone przez ekspertów z najlepszych firm technologicznych.

Mentoring 

W Perspektywy Women in Tech wierzymy w ogromną moc mentoringu. Nie ma lepszej i bardziej efektywnej metody na rozwój własnej kariery niż indywidualna rozmowa z mentorem!
Zapytaj ich o ścieżkę zawodową i doświadczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WYDARZENIE
I ZAPISZ SIĘ NA 20-MINUTOWĄ KONSULTACJĘ DO WYBRANEGO MENTORA

Career spa

  • Interaktywna przestrzeń doradztwa
  • nieoczywiste, niezwykle atrakcyjne ścieżki zawodowe
  • wspaniali ludzie z firm high tech ze świata akademickiego iświata startupów
  • unikatowe oferty szkoleń, warsztatów, staży, praktyk, programów mentoringowych i stypendiów.

Zapraszamy do wirtualnej przestrzeni karierowej!

Partnerzy Technologiczni

Partnerzy Edukacyjni